Делегація з Нововолинської громади відвідала місто-партнер Риманув у Польщі

  • 21.10.2021
  • 561

Міський голова Нововолинська Борис Карпус разом із своїм заступником Миколою Пасевичом, секретарем ради Оленою Шаповал і головою фракції «За майбутнє» в міській раді Володимиром Шаповалом вітали польських колег із 645-річчям заснування міста. Також у цей день тут відзначають 145-ту річницю створення курорту «Риманув Здруй». Делегати від імені всієї Нововолинської громади побажали процвітання та розвитку партнерам, вручили подарунки нововолинських виробників.

Борис Карпус повідомив, що мав змогу поспілкуватися з керівником комунальної служби міста Риманув, оглянули станцію сортування сміття та каналізаційно-насосну станцію. Отримали запрошення на з‘їзд Асоціації керівників комунальних господарств, який відбудеться у листопаді.

– Домовилися про співпрацю в напрямку молодіжної політики, – розповів очільник Нововолинська. – Зокрема, обмін обдарованими дітьми, які займаються музикою, спортом.

Джерело інформації: https://nov-rada.gov.ua/2021/10/20/delehatsiia-z-novovolynskoi-hromady-vidvidala-misto-partner-rymanuv-u-polshchi/ 

Партнери


Контакти

  • м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6, 2-ий поверх
  • +380967484308
  • amsp.bug@gmail.com

Керівник - Андрій Бокоч